Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

10 lat Polski w Unii Europejskiej - plusy i minusy

(fot. Money.pl/Anna Kraszkiewicz)

19 maja 2014
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego
Opole, ul. Katowicka 87a


Konferencja jest skierowana do studentów kierunków humanistycznych ze szczególnym uwzględnieniem prawa, administracji, ekonomii, politologii i europeistyki zainteresowanych pozytywnymi, jak i negatywnymi konsekwencjami związanymi z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Konferencja ma na celu ukazanie tendencji i zmian, które nastąpiły w naszym kraju w różnych dziedzinach (polityka, prawo, gospodarka, itp.) od 2004 r. Nieodzowne wydaje się także poruszenie problematyki związanej ze zmianami cywilizacyjnymi, społecznymi i technologicznymi w tym okresie czasu. Konferencja ma również na celu ocenę następujących przeobrażeń pod kątem pozytywnego i negatywnego wpływu na państwo i społeczeństwo. Ważnym punktem jest także postawienie prognoz na przyszłość oraz zastanowienie się nad dalszymi perspektywami współpracy Polski z innymi członkami UE.W konferencji można uczestniczyć na trzy sposoby: będąc jednym z prelegentów, oddając artykuł do publikacji lub w charakterze słuchacza. Abstrakty należy przesyłać na adres eurolex.uo@gmail.com do 14 kwietnia 2014 r. W RAZIE DUŻEJ ILOŚCI ZGŁOSZEŃ ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYBORU TEMATÓW PREZENTOWANYCH NA KONFERENCJI. Ostateczna decyzja o zakwalifikowaniu do grona prelegentów zostanie przekazana drogą mailową do 20 kwietnia 2014 r.


Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji w jakiejkolwiek formie są proszone o przesłanie maila na adres eurolex.uo@gmail.comw celu uzyskania formularza zgłoszeniowego. Ostateczny termin przesłania wypełnionego formularza upływa 31 marca 2014 r.

http://www.prawo.uni.opole.pl/konf.php

Komentarze: 10 lat Polski w Unii Europejskiej - plusy i minusy

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 4
  • 6
  • 1
  • 8
  • 5
  • 8
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.