Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Allerhand Lectures po raz ostatni w tym roku akademickim

Zapraszamy na wykład Maksymiliana Saczywko pt. „Rezygnacja z mandatu członka zarządu spółki kapitałowej”.

Dokładnie za tydzień odbędzie się ostatni w tym roku akademickim wykład z cyklu Allerhand Lectures. Wygłosi go Maksymilian Saczywko – współpracownik naukowy Instytutu Allerhanda oraz doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


Na wykład zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego i handlowego w ogólności. W ramach wykładu przedstawione zostaną zagadnienia związane z rezygnacją członka zarządu spółki kapitałowej jako czynnością prawną prowadzącą do wygaśnięcia mandatu piastuna, w tym w szczególności dotyczące biernej reprezentacji spółki kapitałowej przy przyjęciu oświadczenia woli o rezygnacji z mandatu z członka zarządu.

To czwarte spotkanie z cyklu Allerhand Lectures i zarazem ostatnie w tym roku akademickim.

Czas i miejsce wykładu: 22 maja 2014 r., godz. 18.00, Instytut Allerhanda

Wstęp jest wolny. Prosimy o rejestrację udziału poprzez wysłanie wiadomości na adres seminarium@allerhand.pl 
 

Więcej informacji: tutaj

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 5
  • 4
  • 9
  • 1
  • 7
  • 6
  • osób

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.