Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Konkurs na esej prawniczy

(fot. www.sxc.hu)

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa oraz Kancelaria Prawna „Krawczyk i Wspólnicy Sp. K.” serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Edycji Konkursu na esej prawniczy. Temat Konkursu to „Pełnomocnictwo do dysponowania rachunkiem bankowym”.

Konkurs skierowany jest do studentów prawa warszawskich uczelni wyższych, którzy w roku akademickim 2011/2012 studiują na trzecim lub wyższym roku studiów. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego eseju prawniczego na podany powyżej temat. Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę finansową (bądź rzeczową) oraz możliwość odbycia płatnej praktyki w Kancelarii Prawnej „Krawczyk i Wspólnicy Sp. K.”.


Członkami Jury Konkursu są wybitni znawcy prawa bankowego: prof. Hanna Gronkiewicz-Waltzprof. Remigiusz Kaszubski oraz mec. Michał Kozłowski. Członkowie Jury wyłonią Zwycięzcę Konkursu oraz osobiście wręczą mu nagrody podczas Gali Finałowej Konkursu.

Termin nadsyłania prac konkursowych mija 9 marca 2012r. o godzinie 23.59. Wszystkie osoby biorące udział w Konkursie oraz osoby zainteresowane tematyką prawa bankowego serdecznie zapraszamy na Galę Finałową Konkursu która odbędzie się 28 marca 2012 r. w sali 316 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Zachęcamy do przejrzenia zakładki z agendą Gali Finałowej Konkursu.

Przed przesłaniem pracy konkursowej warto zapoznać się z Regulaminem Konkursu w którym można znaleźć wymagania formalne dotyczące eseju oraz warunki wedle których esej zostanie oceniony. Należy pamiętać by wraz z pracą konkursową przesłać Kartę Zgłoszeniową (można ją znaleźć w zakładce Regulamin Konkursu).

Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.elsa.wpia.uw.edu.pl/konkurs/

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie!

Komentarze: Konkurs na esej prawniczy

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 3
  • 5
  • 0
  • 1
  • 2
  • 4
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.