Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Konkurs na najlepszą pracę magisterską

(fot. www.sxc.hu)

Kierując się wolą wspierania i promowania osiągnięć najlepszych studentów prawa, Polska Fundacja Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum z siedzibą w Warszawie, ogłasza I edycję Konkursu na najlepszą pracę magisterską z dziedziny prawa konkurencji lub regulacji sektorowej „Finis coronat opus".

Uczestnikami Konkursu mogą być absolwenci szkół wyższych, którzy obronili pracę magisterską na kierunku prawo pomiędzy 1 października 2012 r. a 30 września 2013 r.

Dla Laureatów Konkursu Fundacja ustanawia nagrody:

I. nagrodę honorową Statuetka Fundacji Finis coronat opus za I miejsce w Konkursie oraz nagrodę pieniężną
w wysokości 5000 zł


II. nagrodę honorową Statuetka Fundacji Finis coronat opus za II miejsce w Konkursie oraz nagrodę pieniężną
w wysokości 3000 zł

III. nagrodę honorową Statuetka Fundacji Finis coronat opus za III miejsce w Konkursie oraz nagrodę pieniężną 
w wysokości 1000 zł


Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo na oficjalnej stronie Fundacji: http://www.iuspublicum.pl/konkurs-na-najlepsza-prace-magisterska-z-dziedziny-prawa-konkurencji-lub-regulacji-sektorowej-2/

Komentarze: Konkurs na najlepszą pracę magisterską

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 4
  • 2
  • 9
  • 1
  • 8
  • 1
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.