Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Ogólnopolski Konwent HR już 12 czerwca w Warszawie

Najlepsze Praktyki HRM w Polsce - to temat przewodni Ogólnopolskiego Konwentu HR, który odbędzie się 12 czerwca w Warszawie. Organizatorem wydarzenia skierowanego do dyrektorów personalnych oraz wszystkich osób, które pragną stale podnosić poziom swoich kwalifikacji zawodowych w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Celem konferencji Ogólnopolski Konwent HR, która odbędzie się 12 czerwca w Hotelu Mercure Warszawa Centrum, jest upowszechnianie dobrych praktyk i najlepszych rozwiązań strategicznych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. W ramach wydarzenia, które od tego roku przyjęło nową formułę, będą miały miejsce 3 panele o szerokim spectrum tematycznym oscylującym wokół motywu przewodniego Konwentu ? najlepszych praktyk HRM w Polsce.

Prelekcje będą dotyczyły m.in. Sprint HR, innowacyjnych modeli HR i miejsc pracy przyszłości, czy zagadnień budowania kompetencji liderów. W roli prelegentów wystąpią uznani eksperci z największych firm w Polsce, którzy przedstawią ciekawe studia przypadków poparte wiedzą oraz wieloletnią praktyką w branży personalnej. Program wydarzenia jest dostępny tutaj. Aby wziąć udział w Konwencie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Konferencje Konwent HR to spotkania organizowane przez PSZK od ponad 10 lat, skupiające cyklicznie 250 osób, wśród których znajdują się Członkowie Zarządów, Dyrektorzy Personalni, Kierownicy oraz Specjaliści, a także wszystkie osoby, które pragną stale podnosić poziom swoich kwalifikacji zawodowych. Więcej informacji na stronie www.pszk.pl.

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 5
  • 4
  • 9
  • 1
  • 7
  • 1
  • osób

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.