Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Prawo podatkowe - studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego

(fot. www.sxc.hu)

Obrót podatkowy wobec stale poszerzającej się regulacji prawnej oraz kontekstu międzynarodowego wymaga profesjonalnej obsługi. Zapewnić ją mogą jedynie gruntownie przygotowani do tej roli radcowie prawni, adwokaci i doradcy podatkowi.

Celem studiów jest opanowanie i pogłębienie wiedzy z zakresu podatków, prawa podatkowego, prawa skarbowego oraz rachunkowości koniecznych do profesjonalnej obsługi obrotu podatkowego i skarbowego. Założeniem studium jest ponadto przygotowane słuchaczy do państwowego egzaminu na doradcę podatkowego. Studia adresowane są do osób przygotowujących się do egzaminu na doradcę podatkowego, pracowników organów administracji podatkowej i skarbowej, pracowników firm zajmujących się obsługą obrotu podatkowego, księgowych, prawników, ekonomistów oraz przedsiębiorców. Warunkiem złożenia aplikacji jest ukończenie studiów wyższych II stopnia.


- Podstawowym atutem studiów prawa podatkowego na Uczelni Łazarskiego jest grono wykładowców, do którego zaprosiliśmy wybitnych praktyków z największych w Polsce kancelarii prawnych i podatkowych, jak i znanych pracowników naukowych oraz sędziów Naczelnego Sądu Administracyjnego. Wysoki poziom studiów oparty jest na doświadczeniu i autorytecie naszych wykładowców, a także bogatym programie, w którym – poza zagadnieniami prawa podatkowego – przewidziano zajęcia z podstaw rachunkowości oraz kilku gałęzi prawa niezbędnych do opanowania i stosowania tak trudnej dziedziny wiedzy, jaką jest prawo podatkowe. - dr Artur Rycak, kierownik studiów „Prawo podatkowe”.

 

Wśród kadry wykładowców znajdują się sędziowie NSA, akademicy i doświadczeni praktycy, w tym doradcy podatkowi, radcy prawni i adwokaci:

Prof. zw. dr hab. Artur Kuś, profesor dyrektor Instytutu Europeistyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie, autor wielu opracowań z prawa celnego, europejskiego, administracyjnego i gospodarczego.

Jan Rudowski - sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego,

Marzenna Linska–Wawrzon - sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego,

Ireneusz Krawczyk - radca prawny i partner w kancelarii Ożóg i Wspólnicy spółka z o.o.

Tomasz Siennicki - doradca podatkowy i partner w kancelarii Doradcy Podatkowi Marek Kolibski, Andrzej Nikończyk, Michał Dec & Partnerzy,

Piotr Baraniak - doradca podatkowy i partner w kancelarii Ożóg i Wspólnicy spółka z o.o.

Sławomir Łuczak - radca prawny i partner w kancelarii Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak,

Arkadiusz Gerwel - adwokat i doradca podatkowy w kancelarii Doradcy Podatkowi Marek Kolibski, Andrzej Nikończyk, Michał Dec & Partnerzy,

dr Beata Kucia – Guściora - adiunkt w Katedrze Finansów i Prawa Finansowego na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego,

dr Artur Rycak - wykładowca i kierownik Akademii Prawa Sądowego na Uczelni Łazarskiego.

dr Marcin Kaczmarek – adiunkt w Instytucie Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące kadry oraz kierunku znajdują się tutaj:

http://ckp.lazarski.pl/studia-podyplomowe/akademia-praktykow-prawa/prawo-podatkowe/

 

Komentarze: Prawo podatkowe - studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 5
  • 6
  • 5
  • 4
  • 7
  • 2
  • osób

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.