Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Praktyki w DZP

(fot. www.sxc.hu)

Domański Zakrzewski Palinka to największa w Polsce kancelaria prawnicza, zajmująca od lat czołowe miejsca w prestiżowych rankingach branżowych (Rzeczpospolita, Forbes). Od ponad piętnastu lat zajmuje się doradztwem prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Liczący ponad 140 osób zespół prawników i doradców podatkowych Kancelarii świadczy usługi Klientom ze wszystkich branż gospodarki, oferując kompleksowe i wszechstronne doradztwo prawne. Usługi świadczone są w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim, portugalskim i włoskim. Kancelaria oferuje możliwość rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić swoje umiejętności praktyczne. Wyróżnia się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym, ale także kulturą organizacyjną i atmosferą sprzyjającą rozwojowi. Studenci odbywający tu praktyki mają okazję współpracować z ekspertami, zdobywając doświadczenie niezbędne w przyszłej pracy zawodowej; często pozostają w Kancelarii już na stałe. DZP swoją działalnością wspiera inicjatywy edukacyjne, których celem jest podnoszenie poziomu edukacji prawniczej i szerzenie kultury prawnej wśród młodych ludzi.


 Kancelaria oferuje praktyki studenckie , kierując swą ofertę do:

 studentów IV-V roku prawa oraz kierunków ekonomicznych (do działu doradztwa podatkowego),  

 dyspozycyjnych (5 dni w tygodniu)

 posługujących się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego

 Stypendia zagraniczne, odbyte kursy prawa europejskiego, brytyjskiego, amerykańskiego lub niemieckiego, a także znajomość drugiego  języka będą dodatkowymi atutami.  

 Jest to praktyka miesięczna  z możliwością przedłużenia.

Osby zainteresowane praktyką w tej kancelarii , proszone są o przesłanie swojego życiorysu wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: dzp@dzp.pl

Źródło: DZP

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 5
  • 4
  • 9
  • 1
  • 7
  • 1
  • osób

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.