Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Efektywne negocjacje

(fot. )

Umiejętność prowadzenia negocjacji jest niezwykle istotna. Każdy z nas negocjuje – w domu, w pracy, podczas spotkań biznesowych. Sztuki negocjacji można się nauczyć. Podczas warsztatów trenerzy pokazują, jak przeprowadzić efektywne negocjacje, które można zdefiniować jako przynoszące długotrwałe i zadowalające dla uczestników rezultaty, oparte na uczciwych kryteriach i współpracy partnerów oraz dbające o relacje. Uczestnicy nauczą się jak przejść przez wszystkie fazy negocjacji od zdefiniowania problemu oraz interesów, poprzez przygotowanie do procesu, rozmowy negocjacyjne, aż po kształtowanie porozumienia i dalszych relacji partnerów.  Szkolenie ma charakter warsztatowy. Każdemu omawianemu zagadnieniu towarzyszy ćwiczenie, mające na celu pogłębienie umiejętności uczestników. Zajęcia poprowadzi doświadczona trenerka w zakresie negocjacji, mediacji gospodarczych, komunikacji – Katarzyna Sawicka. Szkolenie odbędzie się 7 listopada 2013, w Krakowie, w siedzibie Instytutu Allerhanda.


Termin:

7 listopada 2013

Miejsce:

Instytut Allerhanda, pl. Sikorskiego 2/7, Kraków

Cel szkolenia:

Szkolenie pozwala na zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu negocjacji (nie tylko w ujęciu biznesowym), komunikacji, identyfikacji i rozwiązywania konfliktów, metod kreatywnego poszukiwania rozwiązań. Uczestnik dowie się, jakie istnieją rodzaje negocjacji, pozna techniki negocjacyjne, fazy oraz rodzaje konfliktów, różnice między stanowiskami a interesami, pozna techniki przygotowania do negocjacji, dowie się, w jaki sposób elastycznie budować strategie negocjacyjne. Uczestnik pozna podstawowe techniki negocjacyjne, nauczy się, w jaki sposób dbać o własne interesy, w jaki sposób przygotować się do negocjacji, jak budować strategie negocjacyjne, jak zachowywać się w sytuacjach trudnych, w jaki sposób kreować rozwiązania problemów.

Program szkolenia:

 1. Problem – stanowiska – interesy, czyli o co tak naprawdę nam chodzi?
 2. Identyfikacja interesów jako narzędzie w procesie negocjacji
 3. Wzajemna zależność stron – czyli po co tu jesteśmy?
 4. Oddzielanie ludzi od problemu
 5. Expanding the pie – efektywne kreowania rozwiązań – przechodzenie od modelu ilościowego do jakościowego
 6. Negocjacje miękkie, negocjacje twarde?
 7. Negocjacje oparte na zasadach – ustalanie kryteriów
 8. Proces przygotowania do negocjacji – po co i jak to zrobić?
 9. Strategie negocjacji dostosowane do drugiej strony
 10. Systemy wartości , racjonalność decyzji
 11. Strategie wychodzenia z impasu
 12. Czy zawsze warto negocjować?
 13. Kryteria efektywnego porozumienia
 14. Analiza mocnych/słabych stron oraz szans/zagrożeń
 15. Zwiększanie siły negocjacyjnej
 16. Przygotowanie środowiska negocjacyjnego
 17. Gra negocjacyjna

Metody szkoleniowe:

Symulacje negocjacji, dyskusja, case study, burza mózgów, moving debates, materiały audiowizualne, gry, praca w małych grupach.

Termin i miejsce:

7 listopada 2013, 10.00 – 17.00
Instytut Allerhanda, pl. Sikorskiego 2/7, Kraków
Czas szkolenia: 7h/1 dzień

Cena:

290 zł netto + VAT

Zapisy:

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: szkolenia@allerhand.pl do 4 listopada 2013 r.

Trenerzy:

Katarzyna Sawicka

O trenerze: Katarzyna Sawicka – trenerka w zakresie negocjacji, mediacji gospodarczych, komunikacji, coach. Specjalista z zakresu tłumaczeń biznesowych i prawniczych. Wpisana na listę mediatorów w Sądzie Okręgowym w Warszawie i Krakowie. Swoje umiejętności doskonaliła między innymi podczas szkoleń organizowanych przez Międzynarodową Izbę Handlu w Paryżu. Prelegentka podczas międzynarodowych konferencji oraz autorka licznych publikacji. Jej wykształcenie obejmuje studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, iberystykę, program Europejskiej Akademii Dyplomacji. Absolwentka Centrum Prawa.

źródło: http://training.allerhand.pl/szkolenie/efektywne-negocjacje/

Komentarze: Efektywne negocjacje

  Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
 • 0
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 7
 • 2
 • osób

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.