Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Jak się uczyć efektywnie?

(fot. www.sxc.hu)
 To przerażające, ale ponad 90% studentów nie umie się uczyć!
Większość studentów stosuje zupełnie nieefektywne metody nauki. Wynika to z popełniania kilku podstawowych błędów, które sprawiają, że nauka pochłania dużo więcej czasu i przynosi gorsze efekty.

Duża ilość materiału do samodzielnego opanowania oraz mało czasu to problemy, z którymi spotyka się większość studentów. Dlatego też odsetek osób, które odpadają na pierwszym roku sięga nawet 30-50% na niektórych kierunkach, a niezdane egzaminy, mnożące się poprawki a nawet powtarzanie roku to w wielu przypadkach ponura rzeczywistość.

Ponadto studenci skarżą się na problemy ze zmotywowaniem się do nauki, zapamiętaniem dużej ilości informacji oraz utrzymaniem koncentracji.

Problem tkwi w tym, że w naszym systemie edukacji zupełnie nie zwraca się uwagi na to JAK się uczyć. Przez kilkanaście lat nauki, najpierw szkolnej, później na studiach, każdy po omacku próbuje wypracować swoje własne sposoby uczenia się, nie zawsze jednak skuteczne.

Właśnie dlatego, z myślą o tych z was, którzy chcą uniknąć błędów w nauce, pragną się rozwijać i osiągać więcej, organizujemy szkolenie odnośnie metod efektywnej nauki.

Jeśli:
- chcesz się dowiedzieć jak powinna wyglądać skuteczna nauka,
- chcesz poznać najczęściej popełniane błędy podczas nauki,
- oraz nauczyć się osiągać lepsze efekty, poświęcając nauce mniej czasu i dobrze się przy tym bawiąc..

Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz i zobacz jak wiele możesz zyskać!

DODATKOWO:

Rozszerzamy szkolenie o drugą część. Ta część szkolenia obejmuje temat, który nigdy wcześniej nie był przez nas prezentowany. Macie więc okazję jako pierwsi poznać metody, które w eksperymentalnych placówkach szkolnych na zachodzie przynoszą nawet 600% lepsze efekty w nauce języków.

Metody te opierają się na założeniu, że każdy z nas ma wrodzone predyspozycje do szybkiej i efektywnej nauki, lecz u każdego wyglądają one inaczej.

Skorzystaj więc z okazji i odkryj swój własny, indywidualny styl uczenia się, oparty o dominujący rodzaj inteligencji!

Termin: 5.11 wtorek, godz. 15:00- 19:00
Miejsce: Kraków, Hotel Ester, ul. Szeroka 20

Aplikacje:
https://docs.google.com/forms/d/1DTmFDm2gJS08JC-fbLIO91cYUleE1aq2ZuJvpZQArZ8/viewform

Więcej na temat szkolenia oraz możliwość skorzystanie z porad dotyczących efektywnej nauki znajdziesz na stronie projektu: www.psychoedukacja.edu.pl


Komentarze: Jak się uczyć efektywnie?

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 5
  • 6
  • 5
  • 4
  • 5
  • 9
  • osób

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.