Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Naucz się jak się uczyć - Kraków 16.11

(fot. )

Przeciętny student spędza ok. 17 lat swojego życia ucząc się. Mimo to, większość z nas nigdy nie miała okazji nauczyć się JAK się uczyć. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą rozwinąć swój potencjał, dlatego do tematu efektywnej nauki podchodzi kompleksowo. Łączy w sobie elementy związane z motywacją, technikami pamięciowymi, umiejętnościami planowania oraz gotowością do zmiany.

I. Motywacja

Jakie są tajemnice bezgranicznej motywacji i czemu zmuszanie się do pracy przynosi efekty przeciwne do zamierzonych? Jak robić to, co musimy, z taką samą chęcią jak to, co bardzo lubimy? Jak skutecznie zwalczyć odwlekanie i wyrobić w sobie nawyk systematycznej pracy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, wzbogacone o praktyczne ćwiczenia, dostosowane do różnych typów motywacji pomogą najbardziej zdemotywnowanym obudzić w sobie bezkresne pokłady energii, a tym pracowitym, znacznie rozwinąć swój potencjał.


II. Techniki pamięciowe i prawa pamięci

Ta część kursu pozwoli ci zapoznać się z podstawowymi zasadami działania pamięci. Już samo poznanie tych zasad pozwoli ci przyspieszyć proces nauki kilkukrotnie. Ponadto poznasz i przećwiczysz w praktyce ćwiczenia pobudzające koncentrację oraz najbardziej skuteczne techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętanie dowolnej ilości informacji stanie się dziecinnie proste.

III. Zmiana

Moduł ten poświęcony jest zmianie, zarówno w sensie ogólnym i w konkretnych sytuacjach. Dzięki temu dowiesz się dlaczego postanowienia noworoczne nie mają szans powodzenia, a nauka umiejętności wyczytanych w poradnikach jest trudna do przeprowadzenia. Przy pomocy prostych ćwiczeń nauczysz się jak realizować swoje postanowienia tak, aby nie były tylko pobożnymi życzeniami. Nie ważne, czy chodzi o wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, regularne ćwiczenia fizyczne, czy rzucenie palenia, każda zmiana rządzi się pewnymi prawami. Poznanie tych praw, w połączeniu z ćwiczeniami wspomagającymi planowanie i realizowanie pożądanych zachowań, pozwoli ci tak pokierować swoim rozwojem osobistym, by wszystkie, nawet najśmielsze marzenia znalazły się w zasięgu ręki.

Sobota, 16.11.2013, godz. 10:00-19:00

10:00-12:00 Wprowadzenie w tematykę prokrastynacji, sposoby radzenia sobie z nią i ćwiczenia wzbudzające motywację 12:00-17:00 Prawa pamięci, mnemotechniki i ćwiczenia na koncentrację

17:00-19:00 Zmiana, czyli jak skutecznie wprowadzić nowo nabyte umiejętności w życie.

Całkowity koszt szkolenia to 187 zł. Zniżka 15% dla studentów posiadających ważną legitymację studencką.

Uczestnicy dostaną certyfikat ukończenia kursu z metod efektywnej nauki.

Prawdziwą korzyścią jest jednak wiedza wzbogacona o praktyczne umiejętności, pozwalające uczyć się znacznie szybciej i dużo skuteczniej.

Komentarze: Naucz się jak się uczyć - Kraków 16.11

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 5
  • 6
  • 5
  • 4
  • 5
  • 9
  • osób

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.