Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Prawo telekomunikacyjne - warsztaty

18-19 marca 2013 w Warszawie odbędą się warsztaty „Prawo telekomunikacyjne. Najnowsze regulacje prawne w praktyce.”, których organizatorem jest Nowoczesna Firma S.A. – realizator prestiżowych wydarzeń promujących najlepsze praktyki z obszarów biznesu.


Nowelizacja ustawy prawa telekomunikacyjnego niesie za sobą szereg zmian w przepisach istotnych zarówno dla konsumentów jak i przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

Zaproszeni na warsztat eksperci przedstawią uczestnikom najnowsze regulacje w zakresie abonenckim oraz relacjach międzyoperatorskich. Do tych zmian powinien przygotować się każdy podmiot prowadzący działalność telekomunikacyjną.

W programie również:       
 • Problematyka cookies i ochrony danych osobowych
 • Uprawnienia UKE w świetle zmienionych regulacji
 • Współdzielenie istniejącej infrastruktury przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby zarządzające ?rmami z branży telekomunikacyjnej, a w szczególności: Dyrektorów, Managerów ds. Strategii i Rozwoju Działu Regulacji, Rozwoju i Utrzymania Infrastruktury/ Sieci, Dyrektorów, Managerów ds. Sprzedaży, Dyrektorów, Managerów ds. Obsługi Klienta, Działy prawne, którzy reprezentują: operatorów sieci telekomunikacyjnych, firmy teleinformatyczne, firmy konsultingowe

i kancelarie prawne obsługujące sektor telekomunikacyjny, dostawców usług internetowych.

Pełny program dostępny jest na stronie internetowej: http://wydarzenia.nf.pl/warsztaty/warsztat/106

Kontakt:

Katarzyna Ciszak - Manager Działu Sprzedaży
katarzyna.ciszak@nowoczesnafirma.pl
tel. +48 /22/ 314 14 30
www.wydarzenia.nf.pl


Komentarze: Prawo telekomunikacyjne - warsztaty

  Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
 • 0
 • 4
 • 2
 • 9
 • 2
 • 5
 • 9
 • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.