Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Dostęp do akt postępowania administracyjnego a ustawa o dostępie do informacji publicznej

(fot. www.morguefile.com)

Dostęp do akt postępowania administracyjnego a ustawa o dostępie do informacji publicznej 12 maja 2014 - 12 maja 2014
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Toruń, ul. Bojarskiego 3

Studenckie Koło Naukowe Prawa Administracyjnego UMK wraz z Katedrą Prawa Administracyjnego UMK, zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Dostęp do akt postępowania administracyjnego a ustawa o dostępie do informacji publicznej”
Już w maju spotkamy się aby rozważać uregulowania ustawy dostępu do informacji publicznej i jej stosunek do przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego ale nie tylko, na konferencji zostaną poruszone również kwestie z szeroko pojętego zakresu dostępu do informacji publicznej i jej ponownego wykorzystywania. Zaproszeni zostali wybitni przedstawiciele doktryny, którzy na co dzień zajmują się ta dziedziną, jak również praktycy którzy przybliżą nam te zagadnienia z praktycznego punktu widzenia.Zakwaterowanie- organizatorzy zapewniają pomoc w znalezieniu noclegu. Opłata za udział w konferencji NIE zawiera w sobie opłaty za nocleg.https://www.facebook.com/events/739109406113044/

Komentarze: Dostęp do akt postępowania administracyjnego a ustawa o dostępie do informacji publicznej

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 4
  • 2
  • 2
  • 8
  • 4
  • 7
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.