Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

IV Ogólnopolski Zjazd Kół Kryminalistycznych 14-16 maja

(fot. www.sxc.hu)

Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Rzeszowie zaprasza na IV Ogólnopolski Zjazd Kół Kryminalistycznych 14-16 maja!

Organizowany przez nas Zjazd jest kierowany przede wszystkim do studentów, doktorantów, młodych pracowników naukowych. Ma on na celu poszerzenie wiedzy z zakresu kryminalistyki. Poprzez warsztaty, panele dyskusyjne, wystąpienia specjalistów z danej dziedziny, zostanie omówiony wpływ kryminalistyki na bezpieczeństwo publiczne w kontekście wykorzystywania jej przez służby mundurowe. Uczestnicy warsztatów podczas ich trwania zapoznają się z metodami kryminalistycznymi typowymi dla służby której przedstawiciel będzie prowadził spotkanie. Każdy będzie miał możliwość zadania nurtujących go pytań wybitnym specjalistom z danej dziedziny.


Komentarze: IV Ogólnopolski Zjazd Kół Kryminalistycznych 14-16 maja

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 4
  • 2
  • 2
  • 8
  • 4
  • 7
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.