Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

10 lat Polski w Unii Europejskiej

(fot. Money.pl/Anna Kraszkiewicz)

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego profesor Krzysztof Rączka oraz Dyrektor Instytutu Prawa Międzynarodowego WPiA UW profesor Jerzy Poczobut mają zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję naukową zorganizowaną pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych QUO VADIS EUROPO IV:

10 LAT POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ Konferencja odbędzie się dnia 25 kwietnia 2014 roku w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa Współorganizatorzy konferencji: kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak kancelaria Piontek i Wspólnicy kancelaria Wardyński i Wspólnicy kancelaria Allen & Overy kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy Początek konferencji o godz. 9.30 Osoby pragnące otrzymać zaświadczenie o udziale w konferencji proszone są o zaznaczenie tego w polu „uwagi” przy zapisywaniu się na konferencję. Szczegółowych informacji organizacyjnych nt. konferencji udzielają:

mgr Magdalena Gniadzik, Katedra Prawa Europejskiego WPiA UW (m.gniadzik@wpia.uw.edu.pl)
mgr Jagna Mucha (Pękala), Katedra Prawa Europejskiego WPiA UW (jagna.pekala@uw.edu.pl )


ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa http://konferencje.wpia.uw.edu.pl/konf.php?id=311

Komentarze: 10 lat Polski w Unii Europejskiej

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 4
  • 2
  • 2
  • 8
  • 4
  • 7
  • osób

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Partnerzy sekcji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.